لنز طبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB

NEL1023

جدید

یک جفت لنز طبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB 

جزییات بیشتر

2,800,000 ریال

- +

اضافه به مقایسه

 
بررسی تخصصی

یک جفت لنزطبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB 

 لنز طبی فصلی بوش اند لومب دید شفاف و روشنی که شما در طول روز به آن نیاز دارید را فراهم میکند، و می‌توانید یه مدت یک ماه هر روز از این لنز های تماسی استفاده کنید.این لنز ها یک دید واضح و شفاف حتی در شرایطی که نور کم باشد برای شما ایجاد میکند.نازک بودن این لنز طبی و طراحی منحصر به فرد آن موجب ایجاد یک حس طبیعی و ارامش در طول روز میشود.مواد Breathable در لنز وجود دارد که اکسیژن آزاد میکند و کمک میکند چشم شما سالم بماند.میتوان با استفاده از این  لنز های تماسی  بخشی از روز و شب خود را واضح و شفاف کنید.

این لنزهای هیدروژل سیلیکونی برای پاسخگویی به خواسته های روز مره و کاری طراحی شده است و به دلیل قابل تنفس بودن و مرطوب نگه داشتن چشم را تازه و سالم نگه میدارد.به وسیله تکنولوژی ComfortMoist که در لنز های تماسی PureVision استفاده شده قدرت آبرسانی ۳۶% دارد که چشم شما را مرطوب نگه میدارد حتی اگر ساعت های طولانی از این لنز طبی استفاده کنید احساس راحتی میکنید.هنگام استفاده از این لنز های تماسی هیدروژل سیلیکونی، شما نباید نگران چشم های خشک، استفاده از صفحه نمایش دیجیتال، تهویه هوا و گرما در محیط باشید.این لنزها را می‌توانید تا ۱۶ساعت در روز استفاده کنید.
از این لنز های تماسی ماهانه حتی می‌توانید به عنوان لنزهای دست‌دوم نیز استفاده کنید . اگر توسط optician تایید شود , می‌توانید آن‌ها را روز و شب , حتی در هنگام خواب , به مدت ۳۰ روز استفاده کنید .
برای استفاده روزانه , شما باید آن‌ها را قبل از رفتن به رختخواب درون محلول تمیز کننده لنز قرار دهید تا صبح روز بعد از  لنز طبی  تمیز استفاده کنید.

ناگفته نماند که به علت فصلی بودن این لنز طبی ، از مناسب ترین قیمت لنز طبی برخوردار می باشد.

هر آنچه که لازم است در مورد بوش اند لومب بدانید.

 
جزئیات فنی
جنسbalafilcon A
جنسیتمشترک
برندB A U S C H + L O M B
سبکفصلی
DIA14.0
BC 8.3 ، 8.6
ضعیفی12.00- تا 6.00+ (8.6)6.00- تا 0.25- (8.3)
WATER CONTANT36%
OXYGEN TRANSMISSIBILITY 112 (DK/t)
 
ارسال تصویر نسخه پزشک

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.

متن

  loader

  * اطلاعات مورد نیاز

  نوشتن دیدگاه

  لنز طبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB

  یک جفت لنز طبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB 

  نوشتن دیدگاه

  منو

  مقایسه 0