مایع لنز 150ML Universale PLUS

Universale PLUS

جدید

مایع لنز Universale PLUS  

جزییات بیشتر

1,900,000 ریال

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محلول چند منظوره Universal  PLUS برای نگهداری و شستشوی کامل انواع لنز های تماسی نرم ،با ارائه راحتی فوق العاده در چشم ،بیشترین میزان پاک کنندگی را برای لنزهای تماسی به ارمغان می آورد .

محلول چند منظوره  Universal  PLUS برای ضدعفونی،نگهداری ،پاکسازی ،مرطوب و روان سازی ،شستشو و از بین بردن انواع پروتئین های سطح لنز تماسی به کار می رود.

این محلول قابل استفاده برای انواع لنز های تماسی بخصوص لنز های سیلیکون هایدروژل می باشد .این محلول نگهداری و مراقبت از لنز های تماسی را بسیار ساده تر می کند .

استفاده از محلول Universal  PLUS ،حذف هر گونه باکتری و قارچ را بدون صدمه زدن به لایه اشکی درون چشم تضمین می نماید که این امر راحتی و سلامت چشم را برایتان به همراه دارد . 

این محصول با حذف رسوبات پروتئین و دیگر ناخالصی ها لایه محافظ مناسبی بر روی سطح لنز تماسی ایجاد می نماید .همچنین با ایجاد لایه محافظ بین لنز تماسی و قرنیه باعث ایجاد رطوبت و روان بودن لنز بر روی چشم می گردد که از حساسیت و سوزش چشم جلوگیری می کند .

ترکیبات نسل سوم این محصول مانند Metyloxirano  در ترکیب با  2  Poly  Quaternium  توانایی از بین بردن بیش از 3000000  استافیلوکوکوس را فقط در 30 دقیقه دارا می باشد . 

 
جزئیات فنی
مزایا150 میل
 
ارسال تصویر نسخه پزشک

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.

متن

loader

* اطلاعات مورد نیاز

نوشتن دیدگاه

مایع لنز 150ML Universale PLUS

مایع لنز Universale PLUS  

نوشتن دیدگاه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0