محلول لنز یونی یال SOLEKO 100ML

SOLEKO

جدید

محلول چندمنظوره برای شستشو و نگهداری لنزها بدون استفاده از قرص لنز است

جزییات بیشتر

2,350,000 ریال

- +

 
بررسی تخصصی

محلول لنز یونی یال SOLEKO 100ml ، یک محلول چندمنظوره برای شستشو و نگهداری لنزها بدون استفاده از قرص لنز است که در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین محصولات در بین محلول های لنز محسوب می‌شود.
در واقع این محلول لنز توانسته رضایت اکثر مصرف‌کنندگان خود را به دست بیاورد. این محصول ساخت کشور ایتالیا و تولیدشده توسط شرکت SOLEKO  است و کیفیت محلول لنز یونی یال SOLEKO 100ml به‌اندازه‌ای بالا است که توصیه می‌کنیم این محصول را خریداری و لنز خود را با آن تمیز و ضدعفونی کنید و با خیال آسوده و راحت از آن استفاده کنید.

نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امکان دارد، یک برند لنز با هر محلولی سازگاری نداشته باشد و استفاده از آن برای فرد حساسیت ایجاد کند، پس شما دو روش برای تشخیص بهتر این موضوع در اختیاردارید؛ اول اینکه به چشم ‌پزشک مراجعه کنید و از ایشان مشورت و راهنمایی بگیرید و روش دوم، چند نوع محلول را با برندهای متفاوت امتحان کنید تا به این نتیجه برسید که کدام برند برای لنز شما بهترین گزینه است که ما به شما راهکار اول را پیشنهاد می‌کنیم چون هم ازلحاظ مالی و هم سلامتی برای شما به‌صرفه‌تر است.

ویژگی‌های محلول لنز یونی یال SOLEKO 100ml

این محلول لنز می‌تواند به‌صورت کاملا تاثیرگذار پروتئین‌ها، چربی‌ها و رسوباتی را که شخص در زمان‌هایی که از لنز نرم استفاده می‌کند و به سطح آن می‌چسبند را تمیز و لنز چشم را ضدعفونی کند.
این محلول لنز قابلیت ضد باکتری دارد که در داخل آن‌یک سطح اضافی قرار دارد که ضدعفونی‌کننده اضافی محسوب می‌شود.
این محلول برای انواع لنزها مناسب است به‌خصوص برای لنزهای طبی سیلیکون هایدروژل؛ مثل لنز طبی بوش اند لومب و لنز طبی جانسون بهترین ضدعفونی‌کننده به‌حساب می‌آید.

ترکیباتی که این محلول را تشکیل می‌دهد این توانایی را دارد که بیش از 3 میلیون باکتری را در تقریبا 30 دقیقه از بین ببرد.
بطری این محصول قابلیت انعطاف بالایی دارد و با اندازه‌های متفاوت است که به شما امکان کنترل جریان خروج محلول را می‌دهد و جا لنزی که به آن متصل بوده و به‌هیچ‌عنوان از آن جدا نمی‌شود.

محلول لنز یونی یال SOLEKO 100ml از ایجاد خارش و سوزش چشم‌ها جلوگیری می‌کند و کار قطره چشمی را نیز انجام میدهد .
رطوبت لنزها توسط این محلول حفظ می‌شود و باعث روان‌تر شدن لنز می‌شود.

نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه داشته باشید، این است که این محلول باید به مدت 3 ماه پس‌ازاینکه باز می‌شود، مورداستفاده قرار گیرد. در غیر این صورت اگر از انقضای آن بگذرد، محلول باید دور انداخته شود.
نکاتی که باید قبل و در حین استفاده از این محصول به آن‌ها توجه داشته باشیم عبارت‌اند از: قبل از اینکه لنزها را با این محلول شستشو دهید، دست‌ها را کاملا با مواد شوینده بشورید، هرگز زمانی که از این محلول استفاده می‌کنید از قرص و شوینده‌های دیگر استفاده نکنید.

نوشتن دیدگاه

محلول لنز یونی یال SOLEKO 100ML

محلول چندمنظوره برای شستشو و نگهداری لنزها بدون استفاده از قرص لنز است

نوشتن دیدگاه

منو

مقایسه 0