لنزطبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB کد NEL1023

NEL1023

جدید

لنزطبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB 

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

2,205,000 ریال

2,450,000 ریال

-10%

- +

اضافه به مقایسه

 
بررسی تخصصی

لنزطبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB 

 لنز طبی فصلی بوش اند لومب دید شفاف و روشنی که شما در طول روز به آن نیاز دارید را فراهم میکند، و می‌توانید یه مدت یک ماه هر روز از این لنز های تماسی استفاده کنید.این لنز ها یک دید واضح و شفاف حتی در شرایطی که نور کم باشد برای شما ایجاد میکند.نازک بودن این لنز طبی و طراحی منحصر به فرد آن موجب ایجاد یک حس طبیعی و ارامش در طول روز میشود.مواد Breathable در لنز وجود دارد که اکسیژن آزاد میکند و کمک میکند چشم شما سالم بماند.میتوان با استفاده از این  لنز های تماسی  بخشی از روز و شب خود را واضح و شفاف کنید.

این لنزهای هیدروژل سیلیکونی برای پاسخگویی به خواسته های روز مره و کاری طراحی شده است و به دلیل قابل تنفس بودن و مرطوب نگه داشتن چشم را تازه و سالم نگه میدارد.به وسیله تکنولوژی ComfortMoist که در لنز های تماسی PureVision استفاده شده قدرت آبرسانی ۳۶% دارد که چشم شما را مرطوب نگه میدارد حتی اگر ساعت های طولانی از این لنز طبی استفاده کنید احساس راحتی میکنید.هنگام استفاده از این لنز های تماسی هیدروژل سیلیکونی، شما نباید نگران چشم های خشک، استفاده از صفحه نمایش دیجیتال، تهویه هوا و گرما در محیط باشید.این لنزها را می‌توانید تا ۱۶ساعت در روز استفاده کنید.
از این لنز های تماسی ماهانه حتی می‌توانید به عنوان لنزهای دست‌دوم نیز استفاده کنید . اگر توسط optician تایید شود , می‌توانید آن‌ها را روز و شب , حتی در هنگام خواب , به مدت ۳۰ روز استفاده کنید .
برای استفاده روزانه , شما باید آن‌ها را قبل از رفتن به رختخواب درون محلول تمیز کننده لنز قرار دهید تا صبح روز بعد از  لنز طبی  تمیز استفاده کنید.

ناگفته نماند که به علت فصلی بودن این لنز طبی ، از مناسب ترین قیمت لنز طبی برخوردار می باشد.

هر آنچه که لازم است در مورد بوش اند لومب بدانید.

02177131393

02177899001

09032919636

 
جزئیات فنی
جنس balafilcon A
جنسیت مشترک
برند B A U S C H + L O M B
سبک فصلی
DIA 14.0
BC 8.3 ، 8.6
POWER 12.00- تا 6.00+ (8.6) 6.00- تا 0.25- (8.3)
WATER CONTANT 36%
OXYGEN TRANSMISSIBILITY 112 (DK/t)
 
ارسال تصویر نسخه پزشک

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.

متن

loader

* اطلاعات مورد نیاز

نوشتن دیدگاه

لنزطبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB کد NEL1023

لنزطبی فصلی Pure Vision BAUSCH + LOMB 

نوشتن دیدگاه

منو

مقایسه 0