((نگین درمان شرق ))

عینک نگین با بیش از 25 سال تجربه در صنعت اپتیکی کشور و با حدود 15 شعبه فعال فروش در سراسر کشور ( شهرهایی نظیر یزد، مشهد، کرج ، بروجرد ، تهران و...) و طرف قرار با مراکز درمانی چون بیمارستان فارابی، بیمارستان غیاثی، درمانگاه فرهنگیان منطقه 2 و 13 و 18 همچنین مراکز درمانی نیروهای مسلح نظیر درمانگاه شهید سهرابی، درمانگاه حضرت ابوالفضل و درمانگاه آستان قدس رضوی در تلاش بوده تا گامی هرچند کوچک جهت رفاه حال هموطنان عزیز بردارد.

 عینک نگین تلاش کرده است از طریق حذف واسطه ها و واردات مستقیم از کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، کره ، چین و ... قیمت عرضه محصولات خود را پایین آورده و همچنین با داشتن نمایندگی برندهای معتبری چون Eschenbuch آلمان، senator کره ای، Petunia, violet, valerian, seven کالاهای اصیل و با کیفیت را به مناسبترین قیمت ممکن به دست مشتریان عزیز خود برساند.

حال با توجه به هدف نهایی  عینک نگین که خدمت رسانی و افزایش رفاه حال هموطنان عزیزمان در سراسر کشور است، بر آن شده ایم تا با راه اندازی سایت نگین اپتیک یک مرجع تخصصی فروش و مشاوره در زمینه عینک های طبی، عینک های آفتابی، عدسی های طبی، لنزهای تماسی و تجهیزات اپتومتری در اختیار همگان قرار دهیم.

نگین اپتیک این امکان را فراهم کرده تا همه ی برندهای معتبری چون Police, Chanel, Gucci, Zeiss, Hoya, Boush…, Air…, Pretty eye و ... را در دسترس همگان قرار دهد.

ماموریت نگین اپتیک آن است که محصول با کیفیت و با اصالت را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0