شاخه‌ها

فروشگاه های زنجیره ای عینک نگین  با بیش از 30 سال تجربه در صنعت اپتیکی کشور و با حدود 17 شعبه فعال فروش در سراسر کشور ( شهرهایی نظیر تهران، کرج ، مشهد و بروجرد و فروشگاه اینترنتی و ... ) و طرف قرار با مراکز درمانی چون  بیمارستان غیاثی، درمانگاه فرهنگیان منطقه  13 و 18 و کرج و همچنین مراکز درمانی نیروهای مسلح نظیر درمانگاه شهید سهرابی، درمانگاه حضرت ابوالفضل و درمانگاه آستان قدس رضوی در تلاش بوده تا گامی هرچند کوچک جهت رفاه حال هموطنان عزیز بردارد.

شرکت عینک نگین تلاش کرده است از طریق حذف واسطه ها و واردات مستقیم از کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، کره ، چین و ... قیمت عرضه محصولات خود را پایین آورده و همچنین با داشتن نمایندگی برندهای معتبری چون Eschenbakh آلمان، senator کره ای، Petunia, violet, valerian, seven کالاهای اصیل و با کیفیت را به مناسب ترین قیمت ممکن به دست مشتریان عزیز خود برساند.

حال با توجه به هدف نهایی شرکت عینک نگین که خدمت رسانی و افزایش رفاه حال هموطنان عزیزمان در سراسر کشور است، بر آن شده ایم تا با راه اندازی سایت نگین اپتیک یک مرجع تخصصی فروش و مشاوره در زمینه عینک های طبی، عینک های آفتابی، عدسی های طبی،  لنزهای تماسی و تجهیزات اپتومتری در اختیار همگان قرار دهیم.

نگین اپتیک این امکان را فراهم کرده تا همه ی برندهای معتبری چون Police, Chanel, Gucci, Zeiss, Hoya, Bosch…, Air…, Pretty eye و ... را در دسترس همگان قرار دهد.

ماموریت نگین اپتیک آن است که محصول با کیفیت و با اصالت را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


منو