برند آساهی ژاپن

برند آساهی ژاپن

ASAHI-LITE

اساهی لایت یک کمپانی ژاپنی است، ژاپنی ها را با نواوری، تکنولوژی و البته اختراعات و فن اوری های انقلابیشان میشناسیم. اساهی لایت محصولات پیشگامی را ارائه میدهد که نهایت راحتی را در بینایی برای شما فراهم میکند. 

عدسی آساهی ژاپن

از دسامبر سال ۱۹۸۰ شرکت عدسی آساهی ژاپن در شهر Fukui تولید را با ساخت عدسی عینک آنتی رفلکس پلاستیکی آغاز نمود و از آن سال تا به حال به عنوان یکی از پیشگامان صنعت اپتیک جهان شناخته می‌شود .

لنزهای این شرکت از طریق ۱۱ توزیع کننده به سراسر دنیا توزیع و در بیش از ۵۰ کشور جهان عرضه و مصرف می گردد .

از میان محصولات متنوع این کمپانی که در سراسر جهان عرضه شده است عدسیهای فشرده و "اسفریک دو طرفه" یا اصطلاحا DAS و لنزهای Free Form   جلب توجه بیشتری میکند. عدسیهای اسفریک دو طرفه وضوح بینایی را به حداکثر میرساند و فشار بر روی چشمها را کاهش میدهد. اساهی لایت همچنین اخیرا به همکاری و شراکت با کمپانی GKB Hi-Tich Pvt  روی اورده است و بخشی از فعالیتهای تجاری و تولیدی خود را در کشور هند انجام میدهد.لازم به ذکر است که کمپانی مزبور بزرگترین شرکت در زمینه تولید و صادرات عدسی در کشور هند است.  GKB Hi-Tich Pvt  به شدت به کیفیت مراقبت از چشم در تمام طیفها معتقد است و شهرت خود را برای ارائه طرح های منظم و نواورانه در زمینه تولید عدسی عینک بدست اورده است. اعتبار این شرکت در زمینه کیفیت برتر محصولاتش و همچنین انطباق دقیق ان با زمانبندی و تعهد برای دستیابی به اخرین فناوری در زمینه تولید عدسی باعث شده تا مشتریان در هند و البته سراسر جهان محصولات انرا انتخاب کنند و این شرکت را به عنوان تامین کننده قابل اعتماد برای عدسی عینک بشناسند و ترجیح دهند.   همکاری و شراکت اساهی لایت ژاپن و GKB Hi-Tich Pvt  هند زمینه موفقیتهای گسترده هر دو کمپانی در عرصه تولیدات پیشرفته و با استانداردهای بالا را فراهم اورده است.

http://www.asahilite.in/#

در حال حاضر محصولات اماده به تحویل شرکت اساهی ژاپن در ایران شامل عدسیهای نیمه فشرده و تمام فشرده با تکنولوژی DAS  یا همان اسفریک دو طرفه هستند که وضوح بینایی و راحتی را به حداکثر میرساند. از دیگر محصولات نواورانه میتوان به عدسی های TRIVEX  ،  BLUE CUT   و همچنین TRANSITION   اشاره کرد.

همچنین مصرف کنندگان ایرانی قادر هستند عدسیهای دودید، دودید تدریجی و  انواع دیگر عدسیهای تخصصی و سفارش نسخه ای را به نمایندگی این شرکت سفارش دهند. 

*عدسی پلاستیک انتی رفلکس آساهی لایت

خصوصیات وپوشش اپتیکی:

1-پوشش آنتی رفلکس: علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید . پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

2-فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

3-فیلتر کامل پرتوهای الکترومگنتیک ساتع شده از وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و انواع گجتهای الکترونیکی که در طول زمان منجر به ناهنجاریهای چشمی مانند آب مروارید و عوارضی چون سر درد و خستگی چشم می شود. 

*عدسی عینک فشرده ۱/۶۷ آساهی لایت

عدسی عینک فشرده ۱/۶۷ آساهی لایت ( ASAHI-LITE ) ساخت کشور ژاپن و تولید شده از مواد اولیه مرغوب میباشد . این عدسی به دلیل ظرافت ۳۰ درصدی خود برای نمرات ۵ به بالا گزینه مناسبی می باشد. طراحی ساخت آسفریک در این عدسی علاوه بر ایجاد وسعت دید یکنواخت از بزرگ نمایی و کوچک نمایی چشم از پشت عینک طبی تا حد زیادی جلوگیری می کند . پوشش آنتی رفلکس ۱۶ لایه و پوشش آب گریز این عدسی علاوه بر شفافیت دید ، تمیزی آسان تر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را به همراه دارد .

*خصوصیات و پوشش های اپتیکی

1-

ظرافت ۳۰ درصدی در مقایسه با عدسی های با ضریب شکست ۱/۵۰ .

مقایسه ضخامت لبه عدسی های پلاستیک

2-طراحی ساخت و تولید آسفریک بر روی عدسی علاوه بر ایجاد ظرافت بیشتر ، میدان دید گسترده تری را برای مصرف کننده فراهم آورده و تا حد زیادی از بزرگ نمایی و کوچک نمایی چشم از پشت عینک جلوگیری مینماید .

 

مقایسه عدسی آسفریک و اِسفریک
 
 
 
 

3-مقاومت زیاد در برابر ضربه و شکست از ویژه گی های مهم این عدسی ها است که در استفاده از عینک های بدون فریم و نیم فریم توصیه می گردد .

4-پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

5-پوشش آنتی رفلکس علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .

6-فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

 

 *عدسی عینک پلاستیک فتوکرمیک آساهی لایت ASAHI-LITE

عدسی عینک پلاستیک فتوکرمیک آساهی لایت ( ASAHI-LITE ) ساخت ژاپن با ضریب شکست ۱.۵۶ و مواد اولیه مرغوب بدون ته رنگ که در برخورد با نور خورشید تیره شده و از شدت نور محیط برای مصرف کننده می کاهد . پوشش آنتی رفلکس ۱۶ لایه و پوشش آب گریز این عدسی علاوه بر شفافیت دید ، تمیزی آسان تر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را به همراه دارد .

*خصوصیات و پوشش های اپتیکی

1-تیره شدن در برخورد با نور آفتاب از ویژه گی عدسی های فتوکرومیک بوده که در فضای بسته یا در نور شب به رنگ شفاف یا نیمه شفاف خواهد بود و در برخورد این عدسی با پرتوهای فرابنفش نور خورشید ، به صورت خودکار تیره تر شده و از شدت نور محیط برای مصرف کننده می کاهد .

2-پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

3-پوشش آنتی رفلکس علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .

4-فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

نوشته شده در 1398-04-03 توسط برند های معروف عینک 2 3190

2 نظرات

  • کامران

    کامران 1398-09-28 پاسخ

    من فکر نمیکردم عدسی های ژاپنی در بیرون از ژاپن هم فروخته شوند. چون بیشتر عینکهاییکه من تا بحال استفاده کرده ام آلمانی یا نهایتا کره ای و چینی بوده...ممنون از اطلاعاتتون.
  • شبنم شرقی

    شبنم شرقی 1398-07-03 پاسخ

    توضیحات کامل بود،ممنون

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0